رتبه بندی جدید شرکت های معدن و صنایع معدنی ایران در فرابورس

examineeverything
302 Found

Found

The document has moved here.

فهرست رتبه بندی شرکت های فرابورسی از نظر کیفیت افشا و اطلاع رسانی مناسب منتشر شد و یک شرکت سرمایه گذاری با رتبه ۱۰۰ در جایگاه اول و ۳ بانک و ۲ شرکت پالایشی با رتبه زیر ۳۰ کمترین امتیاز را به خود اختصاص دادند.

بر اساس گزارش خبرنگار معدن ۲۴ سازمان بورس اوراق بهادار فهرست رتبه بندی کلیه شرکت های پذیرفته شده در فرابورس شامل ۵۸ شرکت، بر اساس امتیاز کسب شده از نظر کیفیت افشا و اطلاع رسانی مناسب برای دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۴ به همراه اطلاعات مقایسه ای دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ۹۴ را منتشر کرد.

بر اساس این گزارش شرکت آهن و فولاد ارفع دارای رتبه ۲ در دوازده ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۴ و رتبه ۳ در دوره دوازده ماهه منتهی به ۳۰  آذر ۹۴  بود.

هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه دارای رتبه ۲۴ در دوازده ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۴ و رتبه ۲۰ در دوره دوازده ماهه منتهی به ۳۰  آذر ۹۴ قرار گرفت.

شرکت زرین معدن آسیا دارای رتبه ۲۷  در دوازده ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۴ و در دوره دوازده ماهه منتهی به ۳۰  آذر ۹۴  و صنایع فولاد آلیاژی یزد دارای رتبه ۳۱ در دوازده ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۴ و رتبه ۲۹  در دوره دوازده ماهه منتهی به ۳۰  آذر ۹۴  بود.

زغالسنگ پرورده طبس دارای رتبه ۳۷ در دوازده ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۴  و شرکت ذوب آهن اصفهان  دارای رتبه ۵۰ در دوازده ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۴ و رتبه ۴۸ در دوره دوازده ماهه منتهی به ۳۰  آذر ۹۴  می باشد.

منبع: معدن ۲۴

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.